Wolontariat

Dołącz do nas jako wolontariusz!

W Fundacji EduTrend, wierzymy, że każde dziecko i młodzież mają potencjał, by stać się przyszłymi liderami, innowatorami, inżynierami i przedsiębiorcami. Aby to osiągnąć, potrzebujemy Twojej pomocy!

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu wolontariuszy?

  • Zmień życie: Twój wkład jako wolontariusz bezpośrednio przyczynia się do rozwoju młodych osób. Dajemy Ci narzędzia, aby inspirować, uczyć i wspierać przyszłych liderów.
  • Rozwijaj umiejętności: Pracując z nami, zdobędziesz cenne doświadczenie w nauczaniu, mentorowaniu oraz zarządzaniu projektami, które są kluczowe na rynku pracy.
  • Buduj społeczność: Jako część [Nazwa Fundacji], dołączysz do sieci pasjonatów i profesjonalistów, którzy tak jak Ty, chcą wpłynąć na pozytywne zmiany w społeczeństwie.

Jakie role możesz pełnić?

  • Mentor/ka: Dziel się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc warsztaty i kursy dla młodzieży.
  • Koordynator/ka projektów: Pomóż w organizacji i zarządzaniu naszymi inicjatywami i wydarzeniami.
  • Specjalista ds. komunikacji: Wspieraj nas w promowaniu naszych działań i sukcesów w mediach społecznościowych i innych platformach.

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś gotowy/a, aby zrobić różnicę i pomóc młodym ludziom odkrywać i rozwijać ich przedsiębiorcze duchy, zgłoś się do nas już dziś! Wystarczy skontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem email lub telefonicznie.

Wspólnie możemy zbudować lepszą przyszłość dla następnych pokoleń przedsiębiorców.

Czekamy na Ciebie w naszym zespole!